StartO nasKraków

W Dobczycach pod Krakowem Danuta Kubisiak opiekuje się zwierzętami w swoim domowym, kameralnym hotelu dla psów. Opiekunka spędza z podopiecznym całą dobę, a pies wedle swoich upodobań może nie odstępować jej ani na krok. Dlatego jest to dobre miejsce również dla psów z lękiem separacyjnym.

O wyjątkowym charakterze tego miejsca świadczy m.in. przebywanie w hotelu maksymalnie 2 psów jednocześnie, duży ogród z wieloma ciekawymi zakamarkami oraz z basenem do dyspozycji Waszego przyjaciela Przebywanie w całym domu czy ogrodzie, spacery 3 razy dziennie po pięknej i czystej okolicy: nad rzekę, do lasu, nad jezioro, na pola i łąki. Pupil ma też do dyspozycji własny pokój, by odpocząć. Opiekunka na życzenie ugotuje mu domowe posiłki wedle jego diety, pobawi się i przytuli, a właściciel otrzyma mmsa z informacjami o swoim psie.

Hotel znajduje się na południe od Wieliczki w Dobczycach. Od Krakowa oddzielony jest wzgórzami dzięki czemu jakość powietrza jest zdecydowanie lepsza niż w samym Krakowie. Dobczyce, oddalone o 15 km od Krakowa, leżą nad rzeką Rabą i Jeziorem Dobczyckim, skąd Kraków czerpie wodę pitną. Znajduje się tu wiele szlaków i tras spacerowych np na Górę Zamkową.

Opublikowano w Petsitter w Krakowie
Zootechnik, nauczyciel w szkole rolniczej, obecnie zajmuje się domem i domowym hotelem dla psów. Pasjonatka prac ogrodowych, zdrowego żywienia i stylu życia, latem wytwarza ekologiczne przetwory z własnych drzew, krzewów i upraw, zimą piecze ciasta z samych naturalnych składników. Jej przygoda z psami zaczęła się…
Czytaj więcej...