StartOferta opiekiŚwietlica dla psów

Świetlica dla psów

W przypadku, gdy twojemu psu wyjątkowo dokucza nuda podczas monotonnych godzin w samotności; gdy przebywasz na co dzień długi czas poza domem; jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi zajęcie, dużą dawkę ruchu i dobrą kondycję; chcesz zadbać z racji jego młodego wieku o częste pobyty na świeżym powietrzu oraz socjalizację dzięki innym zwierzętom, nowemu otoczeniu i różnorodnym bodźcom; mieszkanie mimo spacerów i psich zabawek jest niszczone podczas twojej nieobecności lub przeszkadza ci bałagan, jaki zastajesz po powrocie do domu; bądź po prostu nie chcesz powierzać kluczy do swojego mieszkania obcej osobie; to najlepszym rozwiązaniem będzie nasza świetlica dla psów.

Jest to dzienna opieka w domu u naszej petsitterki Karoliny, gdzie rano przed pracą przywozi się swojego czworonożnego przyjaciela, a wieczorem się go odbiera. W świetlicy przebywają maksymalnie dwa psy jednocześnie i pod warunkiem, że tolerują się bez przeszkód. Wasz pupil ma dostęp do ogrodu, gdzie bawi się z opiekunką oraz samojedką Lily; codziennie ma też zapewnione dwa spacery po okolicy, a właściciel otrzymuje mms z informacją o piesku.

W czasie całodziennego pobytu, który trwa do 10 godzin, wasz przyjaciel ma dostęp do ponad 20 rodzajów zabawek i gryzaków; na czas sjesty własny pokój z sofą oraz zapewnioną przegryzkę (żwacz, ucha wołowe, królicze bądź inny przysmak wg zaleceń właściciela); relaks w postaci uspokajającej muzyki i obserwacji ptaków.

Opiekunka bez dodatkowych opłat może uczyć lub utrwalać komendy i umiejętności psa oraz przyzwyczajać do posłuszeństwa, chodzenia na smyczy czy też ćwiczyć przywołanie. Czas spędzony w świetlicy pomaga również pozbyć się nadwagi ukochanego zwierzaka.

Świetlica usytuowana jest w pierwszej strefie Warszawy na Białołęce Dworskiej, w pobliżu Żerania, co gwarantuje łatwy dojazd, a jednocześnie bliskość natury i ciszę. W przypadku przywożenia pieska komunikacją miejską, petsitterka może odebrać podopiecznego z przystanku.

Zwierzaki do świetlicy przyjmujemy od 6.30 od poniedziałku do soboty, a odbierać je można do 19.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Pobyt do 10 godzin kosztuje 70zł. Możliwe rabaty w przypadku stałej współpracy.

Warunki przyjęcia psa do domowej świetlicy oraz informacje organizacyjne są takie same jak w przypadku hotelu dla psów.

Cennik:

Świetlica dla Psów w Warszawie Białołęka, ul. Zyndrama z Maszkowic
opieka dzienna 10h - 70zł

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania:
Dogsway, opieka nad zwierzętami
Monika Marciniak
tel. 501 029 829
e. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.