StartReferencje

 

Referencje

 

Najnowsze referencje

Galeria

Skontaktuj się

DOGSWAY
Opieka nad zwierzętami
tel. 501 029 829
info@dogsway.pl

Wyprowadzanie psów, wizyty u kotów:
Warszawa i Piaseczno,
Katowice, Kraków

Hotel dla psów:
Kraków (Dobczyce)
Warszawa

Świetlica dla psów:
Warszawa

Data: 29 Maj 2017
Opublikowano w Referencje

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki Karoliny nad naszym czteroletnim buldożkiem francuskim, Omarem. Codziennie i na bieżąco dostawaliśmy informacje dot. Omara (jak się ma, co zjadł) i jego zdjęcia, co sprawiało, że czuliśmy się spokojni. Karolina ma bardzo dobre podejście do psów, co widać od razu w jej kontaktach ze stała rezydentką domu, wspaniałą samojedką Lili. Dodatkowo, Karolina ma wspaniałe warunki do pozostawienia z nią psich podopiecznych - w domu z ogrodem nasz Omar czuł się jak na wakacjach :)
z czystym sumieniem moge goraco polecic opieke Karoliny!
Aleksandra Kalus

 

Data: 10 Maj 2017
Opublikowano w Referencje

Panią Annę Jakubik polecono nam u naszego weterynarza, kiedy zastanawialiśmy się nad opieką dla naszych dwóch kotów podczas planowanej nieobecności. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Podczas spotkania zapoznawczego pani Anna stara się jak najwięcej dowiedzieć o powierzonych jej zwierzętach - ich potrzebach i zwyczajach, a w czasie opieki zdaje właścicielom relację z każdej odbytej wizyty. Cechuje ją pełen profesjonalizm; w naszym przypadku nie miała najmniejszych problemów z regularnym podawaniem kotom leków. W przyszłości z przyjemnością ponownie skorzystamy z usług pani Ani.

Joanna Jones, Brummy i Shady

Data: 27 Kwi 2017
Opublikowano w Referencje

Z Weroniką Zacharską moja kocio-psia rodzina współpracuje od ponad pół roku. Pomimo, że zupełnie się nie znałyśmy, ani przez moment nie żałowałam udzielonego jej wielkiego kredytu zaufania. Z psami Weronika wychodzi przez cały tydzień, ponieważ wiele godzin jestem w pracy, czasami jest to więcej niż jeden spacer dziennie, zdarzały się również opieki z noclegiem. Cenię jej elastyczność i fakt, że zawsze mogę na nią liczyć, nawet jeżeli zostanę zaskoczona nietypową sytuacją służbową.

Pozostaje ze mną w stałym kontakcie i zaskakuje mnie cudownymi zdjęciami ze spacerów. Jeżeli zauważa cokolwiek nietypowego w zachowaniu zwierzaków, zawsze mi to natychmiast komunikuje. Dzięki temu mam poczucie, że zwierzyniec jest w dobrych rękach, a ja mam poczucie bezpieczeństwa.

Weronika jest jednocześnie ujmująco czułą osobą dla psów i kota, ale również ma bardzo wychowawcze podejście i dzięki niej mój pies zmienił swoje zachowanie na spacerach. Jest znacznie spokojniejszy i zachowania agresywne wobec innych psów prawie już nie mają miejsca, a był to spory problem, szczególnie ze względu na jego spory rozmiar.

Mamy z Weroniką bardzo dobrą komunikację i poza tym, że jest profesjonalistką, jest także miłą, idealną w relacjach osobą.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ją jako profesjonalną opiekunkę i ciepłego człowieka. Jest dokładnie taką osobą jakiej szukałam i traktuję to w kategoriach małego cudu, że udało mi się trafić od razu na Weronikę.

Ola

oraz Cygar, Kara i Kot ;)

Data: 02 Mar 2017
Opublikowano w Referencje

Ania Jakubik - wzbudzająca zaufanie, odpowiedzialna i przede wszystkim z wspaniałym podejściem do zwierząt! W pełni dyspozycyjna, zawsze pomocna! Zorientowana jak postępować ze zwierzęciem lękowym oraz, a jak z nadpobudliwym. Luna i Brutek od razu ją zaakceptowali i pokochali. Nikogo lepszego do opieki nad moimi psami nie mogłam sobie wymarzyć! Zdecydowanie polecam!
Zuzanna Worożańska

Data: 14 Lis 2016
Opublikowano w Referencje

Z oferty Dogsway korzystaliśmy w zakresie wyprowadzenia na spacery naszego psiaka Rudiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, w pełni polecamy usługi Pani Ani i z pewnością jeszcze nie raz z nich skorzystamy. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, bardzo profesjonalnie, a jednocześnie z sercem i czułością dla psiaka. Rudi nie mógł się doczekać kolejnych spacerów, a gdy tylko usłyszał o odpowiedniej godzinie dzwonek do drzwi, piszczał ze szczęścia i radości, wybiegając pędem na spotkanie z opiekunką. To zdecydowanie najlepsza rekomendacja…
Gorąco polecamy !!!
Anna Słabińska z Rudim

Data: 08 Lis 2016
Opublikowano w Referencje

Na pomoc p. Ani mogę liczyć już od „ładnych” paru lat - czuwa podczas mojej nieobecności nad czwórką moich kotów: kotek o różnych charakterach i wieku. Nie lubię ich zostawiać pod opieką innych osób – w końcu nikt tak jak ja o nie zadba ;) - z jednym wyjątkiem - p. Ani. Spokojnie wyjeżdżam i nawet zapominam odpowiadać na smsy z wiadomościami od p. Ani, jak się koty mają ;) Wiem, że są „zaopiekowane”. Mam do p. Ani pełne zaufanie.
Beata Próchniak